Taisyklės

1)

Iniciatyvos tikslas – kurti teigiamus švietimo pokyčius, atkreipiant dėmesį į vertingas, įsimintinas ir kūrybiškas pamokas bei mokytojus dalinantis žinia apie juos žiniasklaidos priemonėse.

2)

Iniciatyva „Ačiū už pamokas“ vyksta nuo 2020 m. rugsėjo 10 d., nominuoti ir balsuoti už mokytojus galima: nuo 2020 m. rugsėjo 10 d. iki 2020 m. rugsėjo 28 d.

3)

Iniciatyvos metu visuomenė skatinama prisiminti vertingiausių pamokų išmokiusius mokytojus, nominuoti juos, pasakant paprasčiausią žodį „ačiū“, užregistruoti sistemoje bei balsuoti išrenkant 10 mokytojų.

4)

Konkurso dalyviai – visi Lietuvoje dirbantys, įvairių sričių mokytojai.

5)

Konkurse dalyvauja visi mokytojai, kuriuos pasiūlo internetinio puslapio www.aciuuzpamokas.lt lankytojai, užregistruodami mokytojus anketoje. Anketoje svarbu užpildyti visus privalomus laukus ir gauti registracijos patvirtinimą.

6)

Visų mokytojų kandidatūros bus matomos svetainėje www.aciuuzpamokas.lt.

7)

Konkurso organizatorius kiekvieną pateikimą nominacijoms patikrins ir patvirtins. Viešai bus matomos tik patvirtintos nominacijos. Organizatorius nepatvirtins jau esamų pateiktų nominacijų.

8)

Už mokytojus galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti vieną kartą per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir / ar anuliuoti balsus be perspėjimo. Balsuodamas svetainės lankytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso nugalėtojų nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.

9)

Daugiausiai balsų surinkę mokytojai bus skelbiami nugalėtojais rugsėjo 29 d. Nugalėtojams bus įteikti apdovanojimai Mokytojų dienos proga organizuojamame renginyje spalio pradžioje.

10)

Apie labiausiai įkvepiančias, kūrybiškiausias ir įdomiausias mokytojų pamokas bus rengiamos publikacijos, kurios pasirodys žiniasklaidos priemonėse.

11)

Konkurse dalyvaujantys mokytojai sutinka būti pakalbinti, nufotografuoti, nufilmuoti. Konkurso dalyviai taip pat sutinka, kad surinkta medžiaga (interviu, nuotraukos, filmuota medžiaga) būtų publikuojama viešai.

12)

Mokytojai apie laimėjimą bus informuoti asmeniškai, per jų tiesiogines darbovietes.

13)

Konkurso dalyviai supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas ir jų naudojimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Informacija gali būti viešai skelbiama internete, spaudoje ir kitose informavimo priemonėse, kuriose tai galima daryti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

14)

Konkurso organizatorius pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai informavus dalyvius ir balsuojančius už juos svetainėje www.aciuuzpamokas.lt.

15)

Konkurso organizatoriai: Delfi, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija.